SEKCJE DZIAŁAJĄCE W GOK

Instruktor – Damian Ziegler

  1. Zespół muzyczny
  2. Chór „Rapsodia”

Instruktor - Dariusz Kahl

  • Wokalna

Instruktor – Arkadiusz Gołaszewski

  • Nauka gry na instrumencie – pianino

Instruktor – Rafał Śróda

  • Nauka gry na instrumencie – gitara

Instruktor – Tomasz Ślotała

  • Nauka gry na instrumencie – gitara

Instruktor - Szymon Franek

  • Nauka gry na instrumentach - perkusja

Instruktor – Irena Marszałek

  • Taneczna

Instruktor - Zbigniew Myszuk

  • Szachowo-warcabowa

Instruktor – Justyna Dawidziak

  • Plastyczna w Goniembicach i Lipnie

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

PONIEDZIAŁEK

SEKCJA

MIEJSCE

INSTRUKTOR

GODZINA

CHÓR „Rapsodia”

GOK Lipno

Damian Ziegler

18.00-20.00

Zespół "Młodzi"

GOK Lipno

Damian Ziegler

 

Sekcja wokalna

GOK Lipno

Dariusz Kahl  
GITARA GOK Lipno Tomasz Ślotała

 

14:30 - 19:00

 

WTOREK

SEKCJA

MIEJSCE

INSTRUKTOR

GODZINA

Zespół Radioactive

GOK Lipno Damian Ziegler 19:00

PIANINO

GOK Lipno Arkadiusz Gołaszewski 13:00 - 21:00
            WOKALNA GOK Lipno Dariusz Kahl

14:00 - 17:00

 

          J. ANGIELSKI GOK Lipno

ENTER

 

 

             AEROBIK

GOK Lipno L. Janowicz 19:30 - 20:30
           MAŻORETKI

GOK Lipno/

Sala Wilkowice

Karolina Prałat

Małgorzata Kujawa

14:00 - 19:00

ŚRODA

SEKCJA

MIEJSCE

INSTRUKTOR

GODZINA

WOKALNA

GOK Lipno

Dariusz Kahl

 

PERKUSJA

GOK Lipno

Szymon Franek

14:00-15:45

PLASTYCZNA

GOK Lipno

Justyna Dawidziak 16:00-17:30

SEKCJA ŻYWEGO SŁOWA

GOK Lipno

Tadeusz Hofmański 17:30-19:00

J. ANGIELSKI

GRUPA 4-5 LATKI

GOK Lipno

ADJ 15:30-16:30

JOGA/Zdrowy Kręgosłup

GOK Lipno K.Homska 19:30 - 20:30

CZWARTEK

SEKCJA

MIEJSCE

INSTRUKTOR

GODZINA

GITARA

GOK Lipno Tomasz Ślotała 13:00-19:00

PERKUSJA

GOK Lipno Zbigniew Woźniak

                    15:00 - 19:30

 

          J.Angielski GOK Lipno

ADJ

 

 

PIĄTEK

SEKCJA

MIEJSCE

INSTRUKTOR

GODZINA

ANGIELSKI

klasy 3-4

GOK Lipno

 

13:40-15:10

ANGIELSKI

Grupa 6 latki

GOK Lipno

  15:30-17:00

FANI BOGA

GOK Lipno

Damian Ziegler

18:00 - 20:00

SOBOTA

SEKCJA

MIEJSCE INSTRUKTOR GODZINA

FANI BOGA

GOK Lipno Damian Ziegler 9:00 - 11:00

Pozostałe sekcje:

SEKCJA

MIEJSCE

INSTRUKTOR

GODZINA

SZACHOWO-WARCABOWA

GOK Lipno

Zbigniew Myszuk

W wyznaczony dzień miesiąca

 

     

 

 

Maj 2018
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3