Sukcesów Ciąg Dalszy. Karolina Mikołajczak i FANI BOGA - pierwsi.

Wielkim sukcesem zakończył się kolejny konkursowy wyjazd naszych młodych wokalistów i muzyków.
Sobota rano, godzina 6:30 wyjazd. Kierunek – Sobota. Tak tak! W sobotę 6 czerwca młodzi muzycy i śpiewacy wyruszyli do oddalonej o 150km miejscowości Sobota w powiecie Lwóweckim. Właśnie tam odbył się IV Festiwal Piosenki Religijnej Którz jak Bóg. Festiwal za swój znak rozpoznawczy ma tematykę wykonywanych utworów - mają być o aniołach, świętych i powołaniu człowieka. W tym roku przewidziano dodatkowe kategorie - piosenki o św. Janie Bosko i bł. Karolinie Kózkównie.
Sobotni  festiwal wyróżnia także najbardziej malowniczo położona scena na świecie.
Na pachnącym sianem stoku obok plebanii słucha się i snuje marzenia najlepiej. To właśnie dlatego do Soboty co roku lgną zespoły i soliści nawet z odległych miejscowości.
I tak w tym roku przybyli z odległego Lipna młodzi artyści „rozbili bank” i zajęli dwa pierwsze miejsca. W kategorii solistów pierwsze miejsce zajęła Karolina Mikołajczak, śpiewając Pioseneczkę z rep. Magdy Anioł, oraz hymn światowych dni młodzieży Błogosławieni Miłosierni.
Serwujący dość ostre brzmienie gitar, podparte mocnym akcentem perkusji i anielskimi wręcz głosikami młodych wokalistów zespół FANI BOGA w swojej kategorii nie miał sobie równych. Po wyczytaniu laureatów pierwszego miejsca był krzyk, pisk i wielka euforia. Radość z zajęcia pierwszego miejsca była ogromna. Fani Boga zaprezentowali jury utwór z repertuaru Tomka Kamińskiego Ty Tylko Mnie Poprowadź i ostry energetyczny utwór Nie Cykali Się z rep. Arki Noego.
Dodać należy ze Fani Boga działają od trzech miesięcy i już zyskali duże słowa uznania wśród konkursowych jurorów i osób związanych z muzycznymi poczynaniami młodzieży i dzieci.
 

Listopad 2018
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2