FANI BOGA na Luxfeście

Dużo wrażeń mieli FANI BOGA w niedzielę 4 października. Wybraliśmy się na 4 już LUXFEST organizowany przez zespół LUXTORPEDA i jego lidera Litze. Przygotowania do wyjazdy trwały do późnych godzin wieczornych w sobotę, kiedy to nasz gitarzysta Karol stworzył jak mówił "własnymi ręcami" no... z małą pomocą Julki, no i babci, która podarowała prześcieradło (tej wersji trzyma się Karol) świetny baner. Stanęliśmy zaraz przy barierkach pod sceną , rozwieszając piękne dzieło Karola. O godz.13:45 na scenę wkroczyła cała załoga ARKI NOEGO.

No i co????
Niesamowita energia, uśmiechy dzieciaków, piękne słowa lidera zespołu LITZY, największe przeboje oraz....
W pewnym momencie Litza patrząc na rozwieszony baner spytał: "co to za ekipa i skąd jesteście" ? Po szybko wykrzyczanych wyjaśnieniach wokaliści z zespołu FANI BOGA zostali zaproszeni na scenę i razem z Arką Noego zaśpiewali "Taki Duży TAki Mały Może Świętym być..."
Wielka radość, niesamowita atmosfera panująca w Poznańskiej ARENIE zdawały się nie mieć końca. Po koncercie jeszcze zdjęcia z dzieciakami z Arki, z ich gitarzystą Robertem Drężkiem, z spotkanym HANSEM z Luxtorpedy , z perkusistą Krzyżykiem, z Markiem Piekarczykiem z TSA.

Część naszej ekipy po koncercie Arki Noego wracała do domów, ale nie nasi muzycy. Zostaliśmy na dalszej części festiwalu słuchając takich zespołów jak FLAPJACK, GRUBSON, BUDZY GRA LUNĘ, PANNY WYKLĘTE, PROJEKT ZA WOLNOŚĆ i gigantów Polskiego rocka zespołu TSA. Dużo wrażeń,emocji cudnych dźwięków sprawiło , że październikowa niedziela zostanie na długo w pamięci FANÓW BOGA.
Och chciałoby się powiedzieć chwilo trwajjjjjjjj.......
Za rok jedziemy ponownie.


https://youtu.be/xcKXQl3DQEI


Listopad 2018
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2