FANI BOGA i BHP z Nagrodą Główną

Wielki sukces zespołów muzycznych działających w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipnie. Zespół BHP, którego instruktorem jest pan Rafał Śróda oraz zespół FANI BOGA, którego instruktorem jest Damian Ziegler, zdobyli GŁÓWNĄ NAGRODĘ podczas XXV Jubileuszowego Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Religijnej ŚREMSONG w Śremie. Obydwa zespoły wystąpiły najpierw w środę na przesłuchaniach konkursowych. Zespół BHP zaprezentował utwór Duszo Ma Pana Chwal, natomiast utwór z repertuaru Phila Collinsa do którego polski tekst napisała pani Iza Rogasik-Kurzawa zaprezentował jurorom zespół FANI BOGA. Po środowych przesłuchaniach zespół FANI BOGA i BHP otrzymali wyróżnienia i zaproszenie na koncert galowy, który odbył się w sobotę 21 maja w Śremie. Niestety zespół BHP nie mógł wystąpić tego dnia ale nagroda ich nie ominęła. FANI BOGA wystąpili przed kompletem publiczności i również otrzymali Główną Nagrodę. Wielka radość i motywacja do dalszej pracy jest. Dodać należy, że Śrem uznawany jest za stolicę Polskiej piosenki religijnej. W tegorocznej edycji na scenie zaprezentowało się 127 podmiotów wykonawczych , z czego tylko 8 otrzymało nagrodę główną.

W kategorii szkół podstawowych wystąpiły w duecie Karolina Mikołajczak i Anna Prałat, które uczęszczają na zajęcia wokalne do pani Ewy Halatyn. Dziewczyny utworem Niech Mnie Unosi wyśpiewały wyróżnienie.

Skład zespołu FANI BOGA: Karolina Mikołajczak, Dagmara Mikołajczak, Adela Mielnik, Zosia Bartkowiak, Marta Kowalczyk, Maja Kowalczyk, Marianna Pomykała, Adam Janoiwicz, Alicja Juśkiewicz, Gabrysia Stefaniszyn, Adam Ziegler, Karol Konieczny, Łukasz Koieczny, Maciej Ziegler , Jakub Janowicz. Skład zespołu BHP: Magda Perszewska, Daniela John, Kacper Kowalak, Bartek Baldys, Klaudia Skiba, Filip Klak, Rafał Śróda.


Listopad 2018
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2